Gmina Barcin

Wypożyczania międzymiastowa
21-04-2017 Administrator www.barcin.pl
grafika

Międzymiastowa wypożyczalnia rowerów i kajaków

 

Stanica żeglarska Neptun w Barcinie

ul. Wyzwolenia 16

88-190 Barcin

tel. 784-178-170

e-mail:

 

Marina i wypożyczalnia rowerów na Łabiszyńskiej Wyspie

ul Parkowa 1

89-210 Łabiszyn

tel.: 52 384-41-10

 

Godziny otwarcia wypożyczalni :

w soboty i niedziele od godz. 12.00 do godz. 20.00

(wymagana rezerwacja do piątku do godz. 16.00)

 

W dni organizowania imprez, festynów o charakterze masowych, niedogodnych warunków atmosferycznych lub też z innych powodów, które mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo użytkowników zawiesza się wypożyczanie rowerów i kajaków.

 

5 maja 2015 roku działając na podstawie porozumienia intencyjnego w sprawie współpracy w zakresie realizacji produktu turystycznego – projektu pętli kajakowo-rowerowej w gminach Barcin, Łabiszyn i Pakość, Burmistrz Michał Pęziak i Burmistrz Jacek Idzi Kaczmarek podpisali umowę dotyczącą uruchomienia międzymiastowej wypożyczalni rowerów i kajaków Barcin – Łabiszyn i Łabiszyn – Barcin.

 

Wypożyczalnia międzymiastowa funkcjonuje w okresie od maja do września w soboty i niedziele w godz. od 12.00 do 20.00. Sprzęt turystyczny po wcześniejszej rezerwacji dostępny jest w Stanicy żeglarskiej Neptun w Barcinie i na Łabiszyńskiej Wyspie w Łabiszynie. Z wypożyczalni korzystać mogą bezpłatnie wszystkie osoby zainteresowane turystyką wodną i rekreacją rowerową według „Zasad funkcjonowania i korzystania z międzymiastowej wypożyczalni rowerów i kajaków Barcin-Łabiszyn, Łabiszyn-Barcin”.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ