Gmina Barcin

Ogłoszenie MGOPS Barcin
13-06-2017 Administrator www.barcin.pl
grafika

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Barcinie informuje, że w dniach od 19 do 30 czerwca br. będą dokonywane działania wynikające z przeniesienia jednostki z ul. Lotników 13 do nowej siedziby przy ul. Mogileńskiej 3 (wcześniej MDK). Wobec powyższego we wskazanym okresie Ośrodek Pomocy Społecznej, będzie wyłączony z bieżącej obsługi mieszkańców. Przeniesienie siedziby będzie łączyło się z czasowym odłączeniem telefonu stacjonarnego i łączności internetowej z jednostką.

 

Informujemy, że w sytuacjach pilnych i wynikających ze zdarzeń losowych będziemy reagować na potrzeby mieszkańców i podejmować bieżącą obsługę.  Pod numerem podanego telefonu 530 101 196 będziemy pełnić dyżury.

 

Informujemy również, że planowane wypłaty świadczeń finansowych w formie kasowej, będą odbywały się w sposób wcześniej ustalony, a więc w dniu 22 czerwca br. w Piechcinie – kasa w siedzibie biblioteki; od 26 do 29 czerwca br. kasa ul. Lotników 13, w dotychczasowej siedzibie ośrodka pomocy społecznej.

 

Za niedogodności wynikające z przeniesienia jednostki serdecznie przepraszamy i zapraszamy mieszkańców od dnia 3 lipca br. do nowej siedziby ośrodka pomocy społecznej.

 

Dyrektor MGOPS Barcin Dorota Dokładna

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ