Gmina Barcin

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016 dla TELE-STROP-SYSTEM
08-03-2017 Administrator www.barcin.pl
grafika

W Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy podsumowano program „Przedsiębiorstwo Fair Play" i konkurs „Gmina Fair Play". Z laureatami tegorocznej edycji spotkał się Wojewoda Kujawsko-Pomorski pan Mikołaj Bogdanowicz i Przewodniczący Komisji Ogólnopolskiej pan Mieczysław Bąk.

 

Ideą programu jest zachęcenie polskich firm do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian w wewnętrznej organizacji pracy oraz kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną i dbałości o środowisko naturalne. Organizatorem programu jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

 

Pan Grzegorz Radzikowski właściciel Wytwórni Materiałów Budowlanych TELE-STROP-SYSTEM z Barcina Wsi otrzymał Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016.

 

Firma rodzinna TELE-STROP-SYSTEM istnieje od 1982 roku. Zajmuje się produkcją stropów gęstożebrowych: Teriva i RG23 (typ Baumat), pustaków ściennych, bloczków fundamentowych, systemów kominowych i wentylacyjnych oraz betonu towarowego różnych klas.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
WYPOWIEDZ SIĘ